Hornopolní 48 702 00, Ostrava - centrum +420 602 323 999
Zakončení české driftové sezóny 2018 končilo opět závodem na autodromu v Brně, kde je trať opravdu velká a závod láká diváky velkou účastí závodních vozů a jejich jezdců včetně těch zahraničních.

Mellany musíme pochválit za skvělý konečný výsledek, kterého dosáhla a za podpoření celkově skvělé atmosféry. V kvalifikaci sice skončila “až” 14., ale v celkově uhájila skvělé 7. místo, díky kterému si do celkového hodnocení odnesla 10 bodů.

My Mel gratulujeme k úspěšnému ukončení sezóny 2018 a jsme velmi zvědaví, co nám ukáže v roce 2019!

Na obrázku může být: auto Na obrázku může být: auto a venku
Na obrázku může být: auto a venku Na obrázku může být: obloha, venku a příroda


Seriál CDS se vrátil na své tradiční místo a to na autodrom CzechRing do Hradce Králové. V úmorných teplotách, které zde panovaly to byla výzva nejen pro jezdce, ale také pro techniku. Bohužel Mellany si nevyjela žádné body ani v kvalifikaci a tedy ani do celkového pořadí v poháru.

Že se jí nedařilo podle jejich představ ještě neznamená, že nepředvedla parádní show a opět se podepsala nejen gumou na asfalt, ale také svou jízdou do paměti všech diváků!

Na obrázku může být: auto a venku Na obrázku může být: auto a venku


Opět jsem se v rámci propagace našich barev, ale především barev našich partnerů vypravili za hranice republiky, tentokrát do sousedního Polska, kde se jelo další klání ze seriálu CZECH DRIFT SERIES. Naší zástupkyní nebyl samozřejmě nikdo jiný než Kristýna “Mellany” Morcinková, která v kvalifikaci zajela 9. pozici.

Celkově skončila 8 má a do celkového hodnocení poháru si přičetla cenných 9 bodů!

Na obrázku může být: 1 osoba, auto a venku Na obrázku může být: auto a venku


Celá stáj JS Racing v čele s Kristýnou Morcinkovou samozřejmě nemohla chybět na akci Driftex dayy Libros, která se zde konala již po třetí. Byla to vydařená exhibice plná spálených pneumatik, nadupaných strojů i skvělých jezdců.

Mellany odvedla skvělou práci a věřím, že se jako místní opět o něco více zavrtala do podvědomí ostravských fanoušků.

Více už na videu a fotkách…

Na obrázku může být: auto a venku Na obrázku může být: auto a venku
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a text Na obrázku může být: auto a venku
Na obrázku může být: auto a venkuNaše drifterka Kristýna „Mellany“ Morcinková se na rozdíl od minulého roku účastnila již prvního klání soutěže CZECH DRIFT SERIES, který se konal již tradičně na polygonu v Sosnové…

Musíme uznat, že trať jí sedla výborně a s technikou se po zimní pauze sžila na výbornou. V kvalifikaci jí to vyneslo vynikající 4. místo a celkově odešla ze závodu v Sosnové s výbornou 10. příčkou v prestižní kategorii semi-pro.

Na obrázku může být: auto a venku Na obrázku může být: auto a venku
Na obrázku může být: auto a venku

Na této exhibici nebylo cílem pouze divákům předvést techniku pro sezónu 2018, ale také oprášit umění po zimě. Byli jsme rádi i za Kristýnu, že si mohla sednou za volant své E46 a pořádně jí provětrat. Důležité je to také z důvodů techniky, kdy jedině ostrým provozem můžeme odhalit případné technické závady.

Nejednalo se o bodovanou soutěž.

Na obrázku může být: auto, obloha a venku Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, auto a venku