Pozvánka – Motory-Ostrava


Motory-Ostrava.cz

Vážení fanoušci a zákazníci, 

přijměte naše pozvání do krásného areálu Dolních Vítkovic bývalých železáren. Na této akci bude koncentrováno velké množství všeho, co pohání motor – tedy od motocyklů (jak závodních, historických i soudobých), přes automobily až k těžké technice. 


Už kvůli unikátnosti prostředí má akce velký potenciál a hlášených je opravdu mnoho vozů a motocyklů – komu voní benzín nebo nafta, určitě si přijde na své. 

My budeme vystavovat naši formuli Mondial a k tomu taky tři vozy Subaru Impreza – GT, WRX, STi Type RA. Takže budeme rádi, když nás navštívíte. 


Info pořadatele:
Smyslem akce je koncentrovat v této neobvyklé lokalitě velký počet vozidel a motocyklů, případně jiných zajímavých strojů, v jeden den na jednom místě tak, aby si účastníci a návštěvníci mohli tato vozidla a motocykly v klidu prohlédnout, seznámit se s historickými, závodními, prototypovými, nákladními a dalšími stroji na dvou a více kolech. Poznat jejich často zajímavou historii, původ, konstrukční řešení a samozřejmostí zde bude možnost seznámit se s jejich majiteli a veteránskými, ale i jinými motoristickými kluby, do kterých patří. Máme připraveno 400 míst pro zajímavé stroje. A pokud by snad i to bylo málo, budete se moci svézt některými z historických automobilů či autobusů, nebo si prohlédnout vystavené zajímavé fotografie. Samozřejmě i historií prodchnutá Dolní oblast Vítkovice nabízí mnoho dalších možností, jak si tuto akci naplno užít.