Hornopolní 48 702 00, Ostrava - centrum +420 602 323 999
I na posledním klání tohoto roku jsme zabojovali a v čele s Jaroslavem Surówkou jsme získali místo druhé a to jak celkově, což považujeme za parádní výsledek, tak samozřejmě také ve třídě. Vy si nyní užijte tradičně video i fotky. 🙂

Výsledky zdeJarek od 0:50

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sedící lidé, venku a text Na obrázku může být: venku


Jarka najdete od 3:00

Den první 25.8.2018Další závod, který jsme absolvovali byl dvoudenní závod v České trofeje v Ústí nad Orlicí. První den Jaroslav Surówka skončil na krásném třetím místě a těšili jsme se na další den. Oproti loňskému roku podstatné polepšení ze sedmého místa. Ve své třídě Jarek skončil na místě druhém.

(výsledky zde)Na obrázku může být: auto, venku a příroda Na obrázku může být: sedící lidé a venku

Den druhý 26.8.2018

Druhý den byl ještě lepší než-li ten první, protože se pilotovi J. Surówkovi podařilo obsadit místo druhé, což bylo skvělé zakončení závodního víkendu. Ve třídě jsme skončili dokonce na místě prvním!

(výsledky zde)

Na obrázku může být: auto, venku a příroda Na obrázku může být: venku

Tento historický a opravdu velký závod se jel v rámci tradičního mezinárodního mistrovství Evropy. Na startu se postavilo a do cíle dojelo až 157 závodních vozů. V rámci celkového pořadí se Jaroslav Surówka umístil na neskutečném 21. místě!

V rámci České trofeje se Jaroslav umístil na 1. místě! Což byl další skvělý výsledek v jinak bohužel krátké sezóně. Ve třídě jsme se samozřejmě umístili také na prvním místě!

Výsledky zde.

Na obrázku může být: venku Na obrázku může být: strom, venku a příroda
Na obrázku může být: auto a venku Na obrázku může být: obloha, mrak a venku

Foto, O nás, Závodní stáj, Závody, Závody MČR
Přinášíme Vám pár fotografií, z víkendů 6.-7.5.2017, kdy jsme se účastnili závodu Mistrovství ČR v Náměšti nad Oslavou, koneckonců o průběhu závodů jste se mohli dozvědět z předchozího článku.

Každopádně fotografie ze závodů, které nám vyfotil Tomáš Tichý z Tomáš Tichý Photography, jsme v době uveřejnění předchozího článku ještě k dipozici neměli, ale jsou, a tady musíme Toma pochválit, opravdu parádní a bylo by škoda vás o ně ochudit. Celou Tomovu galerii z Náměště si můžete prohlédnout zde.
Foto, Video, Závodní stáj, Závody, Závody MČR
Po zimní pauze se opět hlásíme a máme pro Vás spoustu novinek. Tou největší je, že nám do stáje přibyla další ostrá „hračka“. Vůz Norma M20F bude zcela jistě velmi konkurenceschopnou posilou naší závodní stáje a pilotovat ji bude opět Jarek Surówka.


Sportovní prototyp používá motor Honda K20, známý mimo jiné také z Hondy S2000, a hýbe plackou těžkou něco málo přes 500 kg silou větší než 250 koňských sil. A na trati je to sakra znát. Po nějakém drobném testování jsme se vydali na první závody a vzhledem k vyspělosti techniky jsme se poprvé mohli registrovat do seriálu Mistrovství ČR v závodech do vrchu, pořádaných paralelně se šampionátem MREC, kterého jsme se účastnili v minulých letech.

Mistrovství ČR – Náměšť n. Oslavou 6.-7.5.2017

V Náměšti panovalo celý víkend velmi příjemné slunečné počasí, takže závody to byly divácky velmi vydařené, to potvrdil také počet rychlosti-chtivých diváků, kteří se na tyto závody přišli podívat v opravdu hojném počtu.


Na této trati jsme byli prakticky poprvé, takže jsme byli všichni zvědaví na Jarka, jak se s novou tratí i vozem popere. Naštěstí nás Jarek nepřekvapil a opět vše zvládl absolutně bravurně a zajížděl vyrovnané časy jak v sobotu, tak v neděli. Vlastně vyrovnané nebyly, neustále se mu své časy dařilo zlepšovat a také díky tomu získal první umístění ve své kategorii i třídě, což je na tak prestižní soutěži velkým úspěchem. Nejrychlejší čas byl 59,1 sekundy.

Nicméně ještě větším úspěchem je umístění celkové. Na pódium jsme se sice nepodívali, ale nechybělo mnoho. Získali jsme krásné čtvrté místo, což nás v konkurenci daleko silnějších vozů a stájí řadí k absolutnímu vrcholu české vrchařiny. Motivace k zlepšení tedy je a jsme moc rádi, že se Jarkovi povedlo chytit nové vybavení pevně do rukou a předvedl excelentní práci.

Vy si nyní užijte onboard naší nejrychlejší jízdy na trati v Náměšti nad Oslavou a nového stroje Norma, který si budete moc vychutnávat minimálně celý tento rok!


MREC – Brno 2.4.17

Ještě nám dovolte se pochválit účastí na „zahřívacím“ závodě seriálu Maverick Euro Rescue Cup, který se jel začátkem minulého měsíce na okruhu v Brně. Klání bylo rozděleno do dvou separátních závodů, kde jsme v obou skončili druzí v celkovém pořadí!
Video TOP3: